Metraj Baskı

METRAJ BASKI

Dijital Tekstil Metraj baskıları İmalatı ve transferi. Fabrikamız Tüm Tecrübeleri ile hizmetinizdedir.  1.70 geniş format baskı makineleri ve kalender ile transfer imkanı. Hizmetlerimiz,

A- Canlı ve kalibre edilmiş renklerle dijital tasarımın süblimasyon kağıda aktarılması.

B- Bizde yada başka yerde hazırlanan veya yaptırdığınız süblime kağıt baskı yada diğer baskıların (fason) kalender veya pres ile kumaşa aktarılması.

C- Metraj yada parça baskılarınıza deneyimli personelimiz ile hizmet verilmesi.

Dijital baskı ve transfer yöntemi ile parça ve metraj kumaşa yapılan baskı yöntemidir. Sınırsız renk ve model seçeneği olan bu yöntem ile fotoğraf kalitesinde ve ince ayrıntılı baskılar elde edilir.

Dijital baskının en önemli özelliği kalıp – film maliyeti gibi maliyetlerin olmamasından dolayı düşük metraj ve adet üretimine uygun olmasıdır. Dijital baskının üreticiye sağladığı en önemli özellik piyasanın dışında kendine has desenler ile üretim yapma şansı sağlamasıdır. 7 senedir özel üretim ürünler üreten firmamız dijital baskı konusunda da tecrübelerini müşterileri ile paylaşarak en doğru ve kaliteli ürünün elde edilmesinde yardımcı olmaktadır.

metrajbaski-com

oqqo-parca-metraj-baski

 


sublimasyon baskı, sublimasyon metraj baskı, metraj baskı, metraj pano baskı, metraj parça baskı, kalender transferi, metraj baskı transfer, parça metraj baskı, dijital metraj baskı, metraj baskıcı, fason metraj baskı, metraj baskı desen, metraj baskı desenleri, metraj baskı örnekleri, metraj baskı baskısı baskıları desen deseni desenleri dijital transfer metraj transfer giyim bayan erkek üst alt gurup kıyafet kıyafeti kıyafetleri giyimi bayan erkek çocuk baskı baskısı baskıları transferi fason sublimasyon süblime dijital kumaşa kumaş kumaşları metraj metrajcı kalender ile sublimasyon süblime spor futbol forma şort eşofman metraj masa desenlerle metraj deseni örtüsü bandana buff örtüleri çanta kese tablo tabloları resim resimleri fotoğraf fotoğrafları pano parça desen deseni desenleri giyim bay bayan kıyafet kıyafeti kıyafetleri baskı baskısı baskıları fason pres kaliteli kravat koltuk yatak mutfak önlüğü masa örtüleri metraj kumaş baskısı, metraj transfer baskıları, metraj tshirt baskı, metraj dijital baskı, metraj tayt baskı, metraj elbise baskı, metraj bayan giyim baskı, metraj erkek giyim baskısı, metraj kadın elbise baskıları, fason metraj baskı, fason dijital metraj baskısı, metraj baskıları, metraj kumaş baskıları, metraj parça baskısı, metraj süblimasyon, metraj giyim, metraj baskısı, metraj baskıları, metraj baskı

Incoming search terms: